Škola úvodní 2017


Podzimní soustředění pro nováčky proběhlo ve dnech 11. – 12. listopadu 2017 v Praze. Akci měl organizačně pod palcem Miloslav Motl, III. Dan, který se také ujal výuky nováčků a žlutých pasů (10. kyu) spolu s mistrovským kandidátem Václavem Doubravským, 1. kyu.

Skupinu žlutých pasů (9 . kyu) vedl Martin Čipera, I. Dan a pomáhal mu mistrovský kandidát Otta Bartůněk, 1. kyu. Oranžové a vyšší pasy trénovaly v horní tělocvična na tatami pod vedením Štěpána Příhody, I. Dan a Josefa Krále, I. Dan.

V neděli provázel učebním programem nováčky opět Miloslav Motl, III. Dan a Václav Doubravský, 1. kyu.

Skupinu žlutých pasů, 10. kyu, vedl Martin Čipera, I. Dan. Takže tyto žluté pásy měly v neděli svůj učební program. Žluté pásy s 9 . kyu, oranžoví a vyšší trénovali v horní tělocvičně na tatami se Štěpánem Příhodou, I. Dan, kde na vše dohlížel Pavel Sokol, IV. Dan. Probraly se kombinace 1 až 5 v různých situacích, včetně sebeobranných.

Na konci akce si mohli nováčci zkusit naplno zabouchat do břišních svalů již trénujících karatistů nebo si po nich přeběhnout. Závěrečnou třešničkou na dortu byla ukázka přerážení Miloslavem Motlem, III. Dan.

Na závěr akce byly předány dětem z přípravky proužky příslušných barev a certifikáty se zkouškami těm, kteří splnili předepsané podmínky.
Fotky z akce jsou zde.