Den bojových her 2020


V sobotu 7. března 2020 v Zábřehu na Moravě proběhl již 6. ročník speciálního semináře Den bojových her pro naše nejmladší členy ze sportovní přípravky trénující školu moderního sportovního karate EMESKAI. Přijelo 42 dětí plus jejich doprovod.
Letos nás bylo poněkud méně, protože nám do toho zasáhly jarní prázdniny a chřipky…

Každopádně si všichni zúčastnění užili suprový cvičební den a spoustu her. Děti i rodiče to velmi bavilo a odváželi si skvělé zážitky. Jen málokdo tušil, že za všemi těmi hrami byly v postupné návaznosti schovány koordinační cviky, cviky na postřeh a rychlost, nenápadné testování ohebnosti a svalových dysbalancí a spousta dalších trenérských fíglů, které děti formou hry posouvaly dále v jejich vývoji. Možná to intuitivně vycítila i řada rodičů, která se spontánně přidávala k cvičícím. Tyhle prožitky jsou jedinečné a nikdo jim je nemůže vzít ani dát. To se zkrátka musí zažít.

Hlavním cílem bylo užít si sportovní den s dětmi, posunout je v jejich vývoji a to vše zábavnou formou. To se beze zbytku vydařilo a těšíme se na další ročník. Děkujeme všem za skvělou atmosféru.