Pavel Trunec, II. Dan


Pavel Trunec, II. Dan

  • předseda oddílu MSK Sokol Pardubice,
  • člen Dan College of Academy MSKAI
  • mezinárodní soudce MSKAI
  • licence examinátora X5
  • instruktor MSKA-CZ

e-mail: pavel.trunec@mska.cz
oddíl: MSK Sokol Pardubice (http://pardubice.mska.cz)

Vystudoval střední školu, po škole pracoval v laboratoři, později jako vedoucí mikrobiologické laboratoře a v současnosti pracuje na pozici manažera kvality.
 
Moderní sportovní karate začal trénovat pod vedením mistra Boušky ve Vysokém Mýtě, kde byl v roce 1993 založen oddíl. Byl členem první generace ve Vysokém Mýtě, později se stal trenérem a zástupcem vedoucího oddílu. V roce 1997 založil spolu s Ladislavem Němečkem a Janem Houdkem oddíl karate v T.J. Sokole Pardubicích I. O několik let později se stal funkcionářem v ČOS (Česká obec sokolská) pracoval ve Výboru  T.J., župy Východočeské – Pippichovy, kde je v současné době předsedou župního odboru sportu. Vroce 2000 se zasadil o ustavení odborné komise Bojových umění, která soustřeďuje v celé ČR přes 2000 sportovců v různých školách bojových sportů a stal se jejím předsedou, kde tuto funkci vykonávám doposud. 
 
Úspěchy:
Mezinárodní turnaj Letní škola –  Letovice, ČR 1994 – 3. místo boje muži absolutní 
 
Nejvyšších úspěchů dosáhli moji žáci jako je za dívky/ženy Lucie Marholdová (Paulišová), I. Dan – Evropská šampionka v roce 2003, několikrát mistryně republiky a vítězka řady mezinárodních soutěží a za chlapce/muže Adam Knajbl, I. Dan – obsadil stupně vítězů na Evropském šampionátu 2005, v řadě ligových turnajů MSKA-CZ, na řadě MČR a na řadě mezinárodních soutěží.