Oddíl


Oddíl Karate Krmelín je členem EMESKAI-CZ a funguje v obci Krmelín již od roku 1992.
Jeho zakladatelem i hlavním trenérem je Miroslav Zezulka, VI. Dan. Koordinátor moderního sportovního karate pro ČR, hlavní instruktor MSKA-CZ, člen mezinárodni Dan Academy, držitel licence I. třídy.
V minulosti zde působili také další vedoucí Petr Muladi I. Dan a Lukáš Muladi I. Dan, dále pak Roman Vantuch a další vždy s kvalifikovaným trenérským týmem.

MSK je nejen bojový sport, ale i účinný způsob sebeobrany. Primárním cílem je zvládnutí sportovního boje, který je nezbytným předpokladem k jakékoliv úspěšné obraně zdraví a života. Natrénujete v praxi všechny základní typy taktických situací, které se mohou vyskytnout v boji, zvýšíte své sebevědomí, naučíte se zvládat konfliktní situace… Zkrátka se naučíte bojovat.

Díky zkušenostem trenérů a přiměřeností zátěže, je tato bojová příprava přístupná i ženám, které vždy ocení praktické využití karate jako sebeobrany.
Tréninky dětí (přípravka) jsou vedeny tak, aby to děti bavilo a zároveň získaly správný vztah ke sportu. V tréninku jsou respektovány vývojová specifika podle věku dětí.

Pravidelně se účastníme cvičebně-výukových seminářů moderního sportovního karate v České Republice i v zahraničí, abychom drželi krok se stále se vyvíjející metodikou MSKA. Po sportovní stránce zajišťuje oddíl svým členům profesionální přípravu a také možnost své bojové umění uplatnit na interních a externích turnajích v ČR a Evropě.

S NÁMI TO ZVLÁDNETE

Informace pro nováčky naleznete zde.
Úspěchy našich členů naleznete ve stručném výpisu zde.
Videa a fotky z akcí jsou vždy u článků z dané akce.