Oznámení


Nejbližší akcí je mezinárodní Czechia camp (červenec 2019).Následuje Tréninkový mítink (srpen 2019). Termíny a místa konání všech našich akcí si můžete sejmout přímo do kalendáře svého mobilu z našich stránek pomocí QR kódu. Czechia Camp (CC) proběhne v Letovicích u Brna první červencový týden. Akce je určena všem našim členům EMESKAI, od […]

Nejbližší akce: Czechia Camp a Tréninkový mítink


Ahoj eMeSKáči,na webu v příslušných sekcích máte aktuální FT po JS a SM.Dále Aktivitu mistrů po JS a SM.Rozpisy na Czechia Camp 2019 s opraveným grafem.Přidán aktuální stav soutěže O semináře zdarma.

CC rozpisy + FTa + Aktivita mistrůV příslušných sekcích (Pro členy a Pro vedoucí) jsou k dispozici rozpisy na speciální mítink ve Vysokém Mýtě. Přihlášky na SM jsou již začátkem dubna kvůli rezervaci bazénu, haly atd.

Rozpisy na Speciální mítink


V příslušných sekcích (Pro členy a Pro vedoucí) jsou k dispozici rozpisy na Jarní soustředění i na mezinárodní týdenní soustředění v německém Berlíně. Pozor přihlášky na EE jsou již 8/3 2019.

Rozpisy na JS a EE
Ahoj eMeSKáči, po PS máte v sekci Pro členy rozpis na úvodní soustředění v Praze, rozpis na Mistrovství republiky EMESKAI v Praze, aktualizovanou aktivitu mistrů, plnění podmínek pro Dan FTa (hnědé pásy) a také aktuální přehled soutěže O semináře zdarma. Dále žebříčky Top Fighters a Top Masters, prosím zkontrolujte si do 5.11.2018, […]

Aktuální materiály po PS18