Oznámení


Ahoj eMeSKáči, do sekce pro členy jsem vložil nový tréninkový deník v Excelu. Je vylepšený a zjednodušený. A také jsem k němu nahrál video návod, aby jste se v něm lépe orientovali. Je také v sekci pro členy.Ať vám dobře slouží a až jej nějakou dobu budete používat budu rád […]

Tréninkový deník


Nejbližší akcí je nyní Tréninkový mítink (srpen 2019) .Následuje mezinárodní Adria action v Chorvatsku (září 2019). Termíny a místa konání všech našich akcí si můžete sejmout přímo do kalendáře svého mobilu z našich stránek pomocí QR kódu. Tréninkový mítink (TM) se koná jeden víkend ve Vysokém Mýtě a to 17. až […]

Nejbližší akce: Tréninkový mítink a Adria action
Ahoj eMeSKáči,na webu v příslušných sekcích máte aktuální FT po JS a SM.Dále Aktivitu mistrů po JS a SM.Rozpisy na Czechia Camp 2019 s opraveným grafem.Přidán aktuální stav soutěže O semináře zdarma.

CC rozpisy + FTa + Aktivita mistrůV příslušných sekcích (Pro členy a Pro vedoucí) jsou k dispozici rozpisy na speciální mítink ve Vysokém Mýtě. Přihlášky na SM jsou již začátkem dubna kvůli rezervaci bazénu, haly atd.

Rozpisy na Speciální mítink


V příslušných sekcích (Pro členy a Pro vedoucí) jsou k dispozici rozpisy na Jarní soustředění i na mezinárodní týdenní soustředění v německém Berlíně. Pozor přihlášky na EE jsou již 8/3 2019.

Rozpisy na JS a EE