Nejbližší akce: Úvodní soustředění a Mistrovství republiky EMESKAI


Nejbližší akcí je nyní mezinárodní Úvodní soustředění EMESKAI v Praze (listopad 2019).
Následuje Mistrovství republiky EMESKAI (listopad 2019) .

Termíny a místa konání všech našich akcí si můžete sejmout přímo do kalendáře svého mobilu z našich stránek pomocí QR kódu.

Úvodní soustředění (US) proběhne v Praze v období 23. 11. až 24. 11. 2019. Akce je určena všem našim členům EMESKAI, od od bílého pásu (11. kyu) až po mistrovské stupně Dan. Podrobný rozpis akce bude v sekci Pro členy.

Mistrovství republiky 2019 EMESKAI (MM) proběhne v Praze o víkendu 30. listopadu až 1. prosince 2019 . Akce je určena všem našim členům EMESKAI, včetně přípravky od 8 let až po mistrovské stupně Dan. Podrobný rozpis akce bude v sekci Pro členy.

Pokud někdo z účastníků nemá podepsané prohlášení o zpracování osobních údajů (GDPR), je potřeba to zařídit před akcí u svých vedoucích.

Na každou sportovní akci musejí mít účastníci platnou zdravotní prohlídku od sportovního lékaře – pro výkonnostní sport. Vyžaduje to zákon. Formulář, který má lékař potvrdit, dostanou děti na tréninku nebo si ji můžete stáhnout v sekci pro členy.
Prohlídka platí jeden rok (12 měsíců) a proplácejí to zdravotní pojišťovny (předem se informujte u své pojišťovny, jaké náležitosti musí mít účtenka od lékaře).

Kalendář akcí EMESKAI na celý rok 2019 si můžete stáhnout v pdf zde: Kalendář akcí