Nejbližší akce: Speciální mítink a přihlášky na US a mezinárodní CC


Nejbližší akcí je nyní “Speciální mítink” ve Vysokém Mýtě (květen 2018).
Další akcí pak bude “Úvodní soustředění” zdaleka nejen pro nováčky (červen 2018).
Následuje pak mezinárodní “Czechia Camp” pro všechny naše i zahraniční členy EMESKAI (1. týden v červenci 2018).

Termíny a místa konání všech našich akcí si můžete sejmout přímo do kalendáře svého mobilu z našich stránek pomocí QR kódu.

Speciální mítink (SM) je určen všem našim členům od žlutého pásu (10. kyu) až po mistrovské stupně Dan. Je to speciální akce s karate ve vodě, v tělocvičně i volné přírodě.
Regulérní přihlášky již proběhly, nyní je možné se dohlásit pouze s penále. Podrobný rozpis akce je k dispozici v sekci Pro členy.

Úvodní soustředění (US) je určeno všem našim členům od úplných nováčků až po mistrovské stupně Dan. Jedná část je určena přímo pro nováčky, kde se jim budou věnovat naši mistři. A druhá část pro pokročilejší karatisty přímo navazuje na Jarní soustředění z dubna, proto si nezapomeňte chráničePodrobný rozpis akce je k dispozici v sekci Pro členy.

Czechia Camp (CC) je určen všem našim i zahraničním členům EMESKAI, od žlutého pásu (10. kyu) až po mistrovské stupně Dan. Jedná se o největší akci EMSKAI v naší republice, s obsahem všech nižších učebních programů naší školy a dvěma turnaji. Vyučovat budou naši i zahraniční mistři a mistrovští kandidáti. Součástí bude také školení trenérů, které bude probíhat průběžně celou akcí. Také zde proběhne setkání členů mezinárodní elity Dan Academy EMESKAI. Bude zde tedy nejvíce mistrů EMESKAI na metr čtvereční :-)) Podrobný rozpis akce je k dispozici v sekci Pro členy.

Na každou sportovní akci musejí mít účastníci platnou zdravotní prohlídku od sportovního lékaře. Stačí ta nejjednodušší (nejlevnější), ale musí být. Vyžaduje to zákon a týká se všeho sportu i třeba házené nebo ping-pongu… Registrační kartu zdravotních prohlídek, kterou má lékař potvrdit, dostanou děti na tréninku nebo si ji můžete stáhnout a vytisknout zde. Pokud by lékař nechtěl potvrdit naší registrační kartu, klidně to může být na jeho jakémkoliv dokladu.
Prohlídka platí jeden rok (12 měsíců) a proplácejí to zdravotní pojišťovny (předem se informujte u své pojišťovny, jaké náležitosti musí mít účtenka od lékaře).

Kalendář akcí EMESKAI na celý rok 2018 si můžete stáhnout v pdf zde: Kalendář akcí – 2018