Nejbližší akce: Soustředění úvodní a Mistrovství republiky


Nejbližší akcí je nyní Soustředění úvodní nejen pro nováčky (listopad 2018).
Následuje Mistrovství republiky EMESKAI (listopad 2018).

Termíny a místa konání všech našich akcí si můžete sejmout přímo do kalendáře svého mobilu z našich stránek pomocí QR kódu.

Soustředění úvodní (SU) proběhne 17. – 18. listopadu 2018 v Praze a je určeno všem našim členům EMESKAI, od bílého pásu (11. kyu) až po mistrovské stupně Dan. Jedná se o jeden víkend, který je pro nováčky velmi důležitý. Žluté a vyšší pásy mají na této akci speciální sparingový program, který povede osobně koordinátor pro ČR Miroslav Zezulka, VI. Dan. Nezapomeňte všechny chrániče a dobrou náladu. Podrobný rozpis akce je  sekci Pro členy.
Pokud ještě někdo z účastníků nemá podepsané prohlášení o zpracování osobních údajů (GDPR), je potřeba to zařídit před akcí u svých vedoucích.

Mistrovství republiky EMESKAI (MM) se koná 24. – 25. listopadu 2018 v Praze a je určeno všem našim členům EMESKAI, kteří již nějaký stupeň mají. Jedná se o náš vrcholný turnaj, na kterém si můžete zabojovat o medaile a poháry. Podrobný rozpis akce bude v sekci Pro členy.

Na každou sportovní akci musejí mít účastníci platnou zdravotní prohlídku od sportovního lékaře. Stačí ta nejjednodušší (nejlevnější), ale musí být. Vyžaduje to zákon a týká se všeho sportu i třeba házené nebo ping-pongu… Registrační kartu zdravotních prohlídek, kterou má lékař potvrdit, dostanou děti na tréninku nebo si ji můžete stáhnout a vytisknout zde. Pokud by lékař nechtěl potvrdit naší registrační kartu, klidně to může být na jeho jakémkoliv dokladu.
Prohlídka platí jeden rok (12 měsíců) a proplácejí to zdravotní pojišťovny (předem se informujte u své pojišťovny, jaké náležitosti musí mít účtenka od lékaře).

Kalendář akcí EMESKAI na celý rok 2018 si můžete stáhnout v pdf zde: Kalendář akcí – 2018