Nejbližší akce: Den bojových her, EE a JS


Nejbližší akcí je nyní “Den bojových her” (březen 2018).
Další akcí pak bude “Easter event” v německém Berlíně (duben 2018).
Následně pak “Jarní soustředění” (duben 2018).

Den bojových her (BH) je určen všem našim členům, především pak těm ze sportovní přípravky. Je to jediná republiková akce v roce pro členy sportovní přípravky a proto velmi doporučujeme se ji účastnit kvůli motivaci. Trvá pouze jeden den a to sobotu 17. března 2018 v Zábřehu na Moravě.
Aktivně se mohou účastnit i rodiče (ať se pár hodin jenom nekoukají na děti).
Podrobný rozpis akce je k dispozici v sekci Pro členy.

Easter event (EE) je určen všem našim členům od 6. kyu až po mistrovské stupně Dan. Jedná se týdenní mezinárodní soustředění pro vysoké pásy. Doporučujeme se ji účastnit kvůli motivaci a získání dalších zkušeností s vyššími technikami i zahraničními karatisty. Akce proběhne ve dnech 2. až 7. dubna 2018 v Německu – Berlín.
Podrobný aktualizovaný rozpis akce již je k dispozici v sekci Pro členy.

Také je v příslušných sekcích již informační rozpis na Jarní soustředění (JS). Tato akce je určena opět všem našim členům a navazuje na Zimní soustředění.

 

Na sportovní akci musejí mít účastníci Zdravotní prohlídku od sportovního lékaře. Stačí ta nejjednodušší (nejlevnější), ale musí být. Vyžaduje to zákon a týká se všeho sportu i třeba házené nebo ping-pongu… Registrační kartu zdravotních prohlídek, kterou má lékař potvrdit, dostanou děti na tréninku nebo si ji můžete stáhnout a vytisknout zde. Pokud by lékař nechtěl potvrdit naší registrační kartu, klidně to může být na jeho jakémkoliv dokladu.
Prohlídka platí jeden rok (12 měsíců) a proplácejí to zdravotní pojišťovny (předem se informujte u své pojišťovny, jaké náležitosti musí mít účtenka od lékaře).

Kalendář akcí EMESKAI na celý rok 2018 si můžete stáhnout v pdf zde:  Kalendář akcí EMESKAI