Nejbližší akce: Adria Action a Podzimní soustředění


Nejbližší akcí je nyní mezinárodní Adria Action v Chorvatsku (září 2019).
Následuje Podzimní soustředění (říjen 2019).

Termíny a místa konání všech našich akcí si můžete sejmout přímo do kalendáře svého mobilu z našich stránek pomocí QR kódu.

Adria action (AA) proběhne v Chorvatsku na ostrově Veli Lošinj v období 21. 9. až 29. 9. 2019. Akce je určena všem našim členům EMESKAI, od zeleného pásu (6. kyu) až po mistrovské stupně Dan. Podrobný rozpis akce je v sekci Pro členy.

Podzimní soustředění (PS) proběhne ve dvou víkendech, každý víkend je jiný program. Akce proběhne 12. – 13. a 19. – 20. října 2019 v Zábřehu na Moravě a je určena všem našim členům EMESKAI, od bílého pásu (11. kyu) až po mistrovské stupně Dan. Podrobný rozpis akce bude v sekci Pro členy.

Pokud někdo z účastníků nemá podepsané prohlášení o zpracování osobních údajů (GDPR), je potřeba to zařídit před akcí u svých vedoucích.

Na každou sportovní akci musejí mít účastníci platnou zdravotní prohlídku od sportovního lékaře – pro výkonnostní sport. Vyžaduje to zákon. Formulář, který má lékař potvrdit, dostanou děti na tréninku nebo si ji můžete stáhnout v sekci pro členy.
Prohlídka platí jeden rok (12 měsíců) a proplácejí to zdravotní pojišťovny (předem se informujte u své pojišťovny, jaké náležitosti musí mít účtenka od lékaře).

Kalendář akcí EMESKAI na celý rok 2019 si můžete stáhnout v pdf zde: Kalendář akcí