Nejbližší akce: Úvodní škola a Czechia Camp


Nejbližší akcí je nyní Úvodní škola (červen 2019).
Následuje mezinárodní Czechia camp (červenec 2019).

Termíny a místa konání všech našich akcí si můžete sejmout přímo do kalendáře svého mobilu z našich stránek pomocí QR kódu.

Úvodní škola (US) se koná jeden víkend v Zábřeze na Moravě a to 1. až 2. června 2019. Akce je určena všem našim členům, od úplných nováčků až po stupně mistrovské. Podrobný rozpis akce je v sekci Pro členy.

Czechia Camp (CC) proběhne v Letovicích u Brna první červencový týden. Akce je určena všem našim členům EMESKAI, od bílého pásu (11. kyu) až po mistrovské stupně Dan. Podrobný rozpis akce je v sekci Pro členy.

Pokud někdo z účastníků nemá podepsané prohlášení o zpracování osobních údajů (GDPR), je potřeba to zařídit před akcí u svých vedoucích.

Na každou sportovní akci musejí mít účastníci platnou zdravotní prohlídku od sportovního lékaře – pro výkonnostní sport. Vyžaduje to zákon. Formulář, který má lékař potvrdit, dostanou děti na tréninku nebo si ji můžete stáhnout v sekci pro členy.
Prohlídka platí jeden rok (12 měsíců) a proplácejí to zdravotní pojišťovny (předem se informujte u své pojišťovny, jaké náležitosti musí mít účtenka od lékaře).

Kalendář akcí EMESKAI na celý rok 2019 si můžete stáhnout v pdf zde: Kalendář akcí