Nejbližší akce: Zimní soustředění a Den bojových her


Nejbližší akcí je nyní Zimní soustředění (leden 2019).
Následuje Den bojových her (březen 2019).

Termíny a místa konání všech našich akcí si můžete sejmout přímo do kalendáře svého mobilu z našich stránek pomocí QR kódu.

Zimní soustředění (ZS) proběhne ve dvou víkendech, každý víkend je jiný program. Akce proběhne 19. – 20. a 26. – 27. ledna 2019 v Hanušovicích a je určena všem našim členům EMESKAI, od bílého pásu (11. kyu) až po mistrovské stupně Dan. Podrobný rozpis akce je  sekci Pro členy.
Pokud někdo z účastníků nemá podepsané prohlášení o zpracování osobních údajů (GDPR), je potřeba to zařídit před akcí u svých vedoucích.

Den bojových her (BH) se koná 2. března 2019 v Zábřehu na Moravě Praze a je určen především našim nejmladším členům z oddílových přípravek a také jejich rodičům. Podrobný rozpis akce bude v sekci Pro členy.

Na každou sportovní akci musejí mít účastníci platnou zdravotní prohlídku od sportovního lékaře. Stačí ta nejjednodušší (nejlevnější), ale musí být. Vyžaduje to zákon a týká se všeho sportu i třeba házené nebo ping-pongu… Registrační kartu zdravotních prohlídek, kterou má lékař potvrdit, dostanou děti na tréninku nebo si ji můžete stáhnout a vytisknout zde. Pokud by lékař nechtěl potvrdit naší registrační kartu, klidně to může být na jeho jakémkoliv dokladu.
Prohlídka platí jeden rok (12 měsíců) a proplácejí to zdravotní pojišťovny (předem se informujte u své pojišťovny, jaké náležitosti musí mít účtenka od lékaře).

Kalendář akcí EMESKAI na celý rok 2019 si můžete stáhnout v pdf zde: Kalendář akcí – 2018