Nejbližší akce: Jarní soustředění a Easter Event v Berlíně


Nejbližší akcí je nyní Jarní soustředění (březen 2019).
Následuje Easter Event  (duben 2019).

Termíny a místa konání všech našich akcí si můžete sejmout přímo do kalendáře svého mobilu z našich stránek pomocí QR kódu.

Jarní soustředění (JS) proběhne ve dvou víkendech, každý víkend je jiný program. Akce proběhne 23. – 24. a 30. – 31. března 2019 v Zábřehu na Moravě a je určena všem našim členům EMESKAI, od bílého pásu (11. kyu) až po mistrovské stupně Dan. Podrobný rozpis akce je v sekci Pro členy.

Easter event (EE) se koná v Německu, v Berlíně ve dnech 22. – 27. dubna 2019. Je určen držitelům zelených pasů a vyšších. Podrobný rozpis akce je v sekci Pro členy.

Pokud někdo z účastníků nemá podepsané prohlášení o zpracování osobních údajů (GDPR), je potřeba to zařídit před akcí u svých vedoucích.

Na každou sportovní akci musejí mít účastníci platnou zdravotní prohlídku od sportovního lékaře – pro výkonnostní sport. Vyžaduje to zákon. Formulář, který má lékař potvrdit, dostanou děti na tréninku nebo si ji můžete stáhnout v sekci pro členy.
Prohlídka platí jeden rok (12 měsíců) a proplácejí to zdravotní pojišťovny (předem se informujte u své pojišťovny, jaké náležitosti musí mít účtenka od lékaře).

Kalendář akcí EMESKAI na celý rok 2019 si můžete stáhnout v pdf zde: Kalendář akcí