Nejbližší akce: Zimní soustředění a Den bojových her


Nejbližší akcí je nyní Zimní soustředění EMESKAI v Zábřehu na Moravě (leden 2020).
Následuje Den bojových her EMESKAI (březen 2020) .

Termíny a místa konání všech našich akcí si můžete sejmout přímo do kalendáře svého mobilu z našich stránek pomocí QR kódu.

Zimní soustředění (ZS) proběhne v Zábřehu na Moravě v období 18.-19. a 25.-26. ledna 2020. Akce je určena všem našim členům EMESKAI, od od bílého pásu (11. kyu) až po mistrovské stupně Dan.
Podrobný rozpis akce je v sekci Pro členy.

Den bojových her 2020 EMESKAI (BH) proběhne v Zábřehu na Moravě v sobotu 7. března 2020. Akce je určena především našim členům dětské přípravky EMESKAI, ale nejen jim.
Podrobný rozpis akce bude v sekci Pro členy.

Pokud někdo z účastníků nemá podepsané prohlášení o zpracování osobních údajů (GDPR), je potřeba to zařídit před akcí u svých vedoucích.

Na každou sportovní akci musejí mít účastníci platnou zdravotní prohlídku od sportovního lékaře – pro výkonnostní sport. Vyžaduje to zákon. Formulář, který má lékař potvrdit, dostanou děti na tréninku nebo si ji můžete stáhnout v sekci pro členy.
Prohlídka platí jeden rok (12 měsíců) a proplácejí to zdravotní pojišťovny (předem se informujte u své pojišťovny, jaké náležitosti musí mít účtenka od lékaře).

Kalendář akcí EMESKAI na celý rok 2020 si můžete stáhnout v pdf zde: Kalendář akcí