Nejbližší akce: Adria Action, PS a SU


Nejbližší akcí je nyní mezinárodní Adria Action pro vyšší pásy (září/ říjen 2018).
Další akcí v ČR je pak Podzimní soustředění (říjen 2018).
Následuje Soustředění úvodní nejen pro nováčky (listopad 2018).

Termíny a místa konání všech našich akcí si můžete sejmout přímo do kalendáře svého mobilu z našich stránek pomocí QR kódu.

Aktuální materiály po Tréninkovém mítinku jsou v sekci Pro členy

Adria Action (AA) se koná koncem září a začátkem října v Chorvatsku na ostrově Velký Lošinj. Akce je určena všem našim i zahraničním členům EMESKAI, od zeleného pásu (6. kyu) až po mistrovské stupně Dan. Jedná se o jednu z největších akci EMSKAI. Letos budou obsahem techniky a taktiky z vysokých učebních programů, sebeobrana, obrana proti noži, přerážení kamenů na pobřeží (přerážecí test) a historicky největší mezinárodní Dan promoce. Vyučovat budou naši i zahraniční mistřiPodrobný rozpis akce je k dispozici v sekci Pro členy.

Podzimní soustředění (PS) proběhne 20. – 21. a 27. – 28. října 2018 v Hanušovicích a je určeno všem našim členům EMESKAI, od bílého pásu (11. kyu) až po mistrovské stupně Dan. Jedná se o dva po sobě jdoucí víkendy, kdy každý den je jiný programový obsah. Podrobný rozpis akce je v sekci Pro členy. Pokud ještě někdo z účastníků nemá podepsané prohlášení o zpracování osobních údajů (GDPR), je potřeba to zařídit před akcí u svých vedoucích.

Soustředění úvodní (SU) proběhne 17. – 18. listopadu 2018 v Praze a je určeno všem našim členům EMESKAI, od bílého pásu (12. kyu) až po mistrovské stupně Dan. Jedná se o jeden víkend, který je pro nováčky velmi důležitý. Vysoké pásy mají na této akci své učení programy, tentokrát pro ně plánujeme ty nejvyšší a to 4 a 3. Tyto programy se učí pouze na vysokých mezinárodních seminářích EMESKAI v zahraničí. U nás v ČR je budeme mít opět po několika letech takže by byla velká škoda toho nevyužít. Podrobný rozpis akce bude v sekci Pro členy.

Na každou sportovní akci musejí mít účastníci platnou zdravotní prohlídku od sportovního lékaře. Stačí ta nejjednodušší (nejlevnější), ale musí být. Vyžaduje to zákon a týká se všeho sportu i třeba házené nebo ping-pongu… Registrační kartu zdravotních prohlídek, kterou má lékař potvrdit, dostanou děti na tréninku nebo si ji můžete stáhnout a vytisknout zde. Pokud by lékař nechtěl potvrdit naší registrační kartu, klidně to může být na jeho jakémkoliv dokladu.
Prohlídka platí jeden rok (12 měsíců) a proplácejí to zdravotní pojišťovny (předem se informujte u své pojišťovny, jaké náležitosti musí mít účtenka od lékaře).

Kalendář akcí EMESKAI na celý rok 2018 si můžete stáhnout v pdf zde: Kalendář akcí – 2018