Úspěchy


Přehled medailových umístění na oficiálních turnajích v ČR i zahraničí.
Zatím jsme získali celkem 314 medailových míst, z toho 114 zlatých, 104 stříbrných a 96 bronzových.

 

Rok Místo Kategorie Jméno a příjmení Název akce Místo konání Datum
2017 3 Boje mužů absolutní Jiří Ruibar Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 25. listopadu 2017
2017 3 Forma Quarta Set Rostislav Palička Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 25. listopadu 2017
2017 2 Boje žen pod 16 let Alexandra Střapcová Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 25. listopadu 2017
2017 2 Forma Prima Kids Kateřina Honešová Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 25. listopadu 2017
2017 1 Boje žen 8. – 7. kyu Andrea Paličková Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 25. listopadu 2017
2017 1 Boje mužů 6.-3. kyu Rostislav Palička Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 25. listopadu 2017
2017 1 Boje žen absolutní Monika Zezulková Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 25. listopadu 2017
2017 1 Forma Prima Kids Tomáš Zezulka Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 25. listopadu 2017
2017 1 Forma Prima Jana Ražná Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 25. listopadu 2017
2017 3 Boje muži 6.-5. kyu Rostislav Palička Podzimní turnaj MSKA-CZ ČR, Hanušovice 28.-29. října 2017
2017 2 Boje mužů absolutní Jiří Ruibar Podzimní turnaj MSKA-CZ ČR, Hanušovice 28.-29. října 2017
2017 2 Forma Tertia Set Rostislav Palička Podzimní turnaj MSKA-CZ ČR, Hanušovice 28.-29. října 2017
2017 1 Boje žen 8. – 7. kyu Andrea Paličková Podzimní turnaj MSKA-CZ ČR, Hanušovice 28.-29. října 2017
2017 1 Boje žen absolutní Monika Zezulková Podzimní turnaj MSKA-CZ ČR, Hanušovice 28.-29. října 2017
2017 1 Forma Prima Jana Ražná Podzimní turnaj MSKA-CZ ČR, Hanušovice 28.-29. října 2017
2017 3 Boje mužů 8.-7. kyu Ladislav Dostálek Letní turnaj MSKA-CZ ČR, Letovice 2.-8. července 2017
2017 3 Boje žen 8. – 7. kyu Andrea Paličková Letní turnaj MSKA-CZ ČR, Letovice 2.-8. července 2017
2017 3 Contra set Tomáš Braun Letní turnaj MSKA-CZ ČR, Letovice 2.-8. července 2017
2017 2 Boje žen pod 16 let Justýna Stoszková Letní turnaj MSKA-CZ ČR, Letovice 2.-8. července 2017
2017 1 Boje mužů 6.-5. kyu Rostislav Palička Letní turnaj MSKA-CZ ČR, Letovice 2.-8. července 2017
2017 1 Forma Prima Jana Ražná Letní turnaj MSKA-CZ ČR, Letovice 2.-8. července 2017
2017 1 Boje MG Rostislav Palička Jarní turnaj MSKA-CZ ČR, Hanušovice 11.-12. března 2017
2017 2 F2° Romana Prčíková Jarní turnaj MSKA-CZ ČR, Hanušovice 11.-12. března 2017
2017 2 F1° (kids) Kateřina Honešová Jarní turnaj MSKA-CZ ČR, Hanušovice 11.-12. března 2017
2017 2 Boje FO Andrea Paličková Jarní turnaj MSKA-CZ ČR, Hanušovice 11.-12. března 2017
2017 3 S4° Vilém Udatný Jarní turnaj MSKA-CZ ČR, Hanušovice 11.-12. března 2017
2017 3 S3° Rostislav Palička Jarní turnaj MSKA-CZ ČR, Hanušovice 11.-12. března 2017
2017 3 F1° (kids) Jana Ražná Jarní turnaj MSKA-CZ ČR, Hanušovice 11.-12. března 2017
2017 3 Boje MA Vilém Udatný Jarní turnaj MSKA-CZ ČR, Hanušovice 11.-12. března 2017
2017 1     Forma Prima Jana Ražná Zimní turnaj MSKA-CZ ČR, Hanušovice 21.-22. ledna 2017
2017   2   Boje žen 8. – 7. kyu Romana Prčíková Zimní turnaj MSKA-CZ ČR, Hanušovice 21.-22. ledna 2017
2017   2   Boje mužů 10.-7. kyu Dominik Brož Zimní turnaj MSKA-CZ ČR, Hanušovice 21.-22. ledna 2017
2017     3 Forma Secunda Romana Prčíková Zimní turnaj MSKA-CZ ČR, Hanušovice 21.-22. ledna 2017
2017     3 Boje žen 8. – 7. kyu Alexandra Střapcová Zimní turnaj MSKA-CZ ČR, Hanušovice 21.-22. ledna 2017
2016 1     Boje žen pod 16 let Justýna Stoszková Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 26.11.2016
2016 1     Boje muži 10.-7. kyu Ladislav Dostálek Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 26.11.2016
2016 1     Boje muži 6.-5. kyu Rostislav Palička Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 26.11.2016
2016 1     Boje muži 4. – 3. kyu Vilém Udatný Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 26.11.2016
2016   2   Boje žen pod 13 let Romana Prčíková Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 26.11.2016
2016   2   Boje žen 10.-7. kyu Andrea Paličková Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 26.11.2016
2016   2   Top 10 oddíly MSK Krmelín Liga MSKA-CZ 2016 ČR, Praha 26.11.2016
2016     3 Contra set Tomáš Braun Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 26.11.2016
2016     3 Boje muži 10.-7. kyu Dominik Brož Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 26.11.2016
2016     3 Boje žen – absolutní Monika Zezulková Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 26.11.2016
2016     3 Quarta Set Vilém Udatný Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 26.11.2016
2016 1     Boje žen pod 16 let Justýna Stoszková Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 22.-23. 10. 2016
2016 1     Boje 10.-9. kyu Dominik Brož Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 22.-23. 10. 2016
2016 1     Boje žen 10.-7. kyu Andrea Paličková Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 22.-23. 10. 2016
2016 1     Boje muži 6.-5. kyu Rostislav Palička Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 22.-23. 10. 2016
2016     3 Boje muži 8.-7. kyu Ladislav Dostálek Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 22.-23. 10. 2016
2016     3 Boje muži – absolutní Vilém Udatný Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 22.-23. 10. 2016
2016     3 Forma Secunda Justýna Stoszková Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 22.-23. 10. 2016
2016 1     Forma Prima Justýna Stoszková Letní turnaj MSK ČR, Letovice 9.7.2016
2016 1     Boje muži – absolutní Jiří Ruibar Letní turnaj MSK ČR, Letovice 9.7.2016
2016 1     Boje muži 6.-5. kyu Rostislav Palička Letní turnaj MSK ČR, Letovice 9.7.2016
2016 1     Boje žen pod 16 let Justýna Stoszková Letní turnaj MSK ČR, Letovice 9.7.2016
2016   2   Forma Quinta Set Jiří Ruibar Letní turnaj MSK ČR, Letovice 9.7.2016
2016     3 Boje žen pod 16 let Amálie Sojčáková Letní turnaj MSK ČR, Letovice 9.7.2016
2016   2   Boje muži 6.-5. kyu Rostislav Palička Jarní turnaj MSK ČR, Hanušovice 13.3.2016
2016   2   Boje muži pod 13 let Jakub Šefl Jarní turnaj MSK ČR, Hanušovice 13.3.2016
2016     3 Boje žen 10.-7. kyu Andrea Paličková Jarní turnaj MSK ČR, Hanušovice 13.3.2016
2016 1     Terca Set Jiří Raszka Zimní turnaj MSK ČR, Znojmo 24.1.2016
2016   2   Boje muži 6.-5. kyu Rostislav Palička Zimní turnaj MSK ČR, Znojmo 24.1.2016
2015   2   Oddíl MSK Krmelín Přebor ČOS ČR, Praha 28.11.2015
2015 1     Boje do 18 let Justýna Stoszková Přebor ČOS ČR, Praha 28.11.2015
2015   2   Dan Set Tomáš Boček Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 28.11.2015
2015   2   Boje 10.-9. kyu Dominik Brož Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 28.11.2015
2015   2   Boje 4.-3. kyu Juraj Král Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 28.11.2015
2015 1     Boje 2.-1. kyu Jiří Ruibar Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 28.11.2015
2015   2   Boje – absolutní Jiří Ruibar Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 28.11.2015
2015     3 Forma Prima Dominik Brož Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 28.11.2015
2015 1     Forma Prima Justýna Stoszková Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 28.11.2015
2015   2   Quarta Set Juraj Král Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 28.11.2015
2015     3 Quinta Set Jiří Ruibar Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 28.11.2015
2015     3 Terca Set Rostislav Palička Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 18.10.2015
2015     3 Boje pod 13 let Filip Novobilský Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 18.10.2015
2015     3 Boje 10.-9. kyu Andrea Paličková Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 18.10.2015
2015 1     Boje 10.-9. kyu Romana Prčíková Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 18.10.2015
2015   2   Boje 6.-5. kyu Rostislav Palička Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 18.10.2015
2015 1     Boje – absolutní Jiří Ruibar Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 18.10.2015
2015     3 Forma Prima Filip Novobilský Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 18.10.2015
2015   2   Forma Secunda Romana Prčíková Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 18.10.2015
2015     3 Forma Secunda Rostislav Palička Jarní turnaj MSK ČR, Hanušovice 15.3.2015
2015   2   Terca Set Juraj Král Jarní turnaj MSK ČR, Hanušovice 15.3.2015
2015     3 Boje pod 16 let Justýna Stoszková Jarní turnaj MSK ČR, Hanušovice 15.3.2015
2015 1     Boje pod 16 let Romana Prčíková Jarní turnaj MSK ČR, Hanušovice 15.3.2015
2015 1     Boje 10.-9. kyu Andrea Paličková Jarní turnaj MSK ČR, Hanušovice 15.3.2015
2015     3 Boje 8.-7. kyu Rostislav Palička Jarní turnaj MSK ČR, Hanušovice 15.3.2015
2015 1     Boje 6.-5. kyu Juraj Král Jarní turnaj MSK ČR, Hanušovice 15.3.2015
2015 1     Forma Prima Justýna Stoszková Jarní turnaj MSK ČR, Hanušovice 15.3.2015
2015     3 Forma Secunda Rostislav Palička Jarní turnaj MSK ČR, Hanušovice 15.3.2015
2015     3 Forma Secunda Rostislav Palička Zimní turnaj MSK ČR, Praha 24.-25.1.15
2015   2   Boje 8.-7. kyu Rostislav Palička Zimní turnaj MSK ČR, Praha 24.-25.1.15
2015     3 Forma Prima Romana Prčíková Zimní turnaj MSK ČR, Praha 24.-25.1.15
2014   2   Forma Prima Romana Prčíková Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 29.11.2015
2014     3 Boje pod 16 let Romana Prčíková Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 29.11.2015
2014   2   Boje pod 16 let Justýna Stoszková Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 29.11.2015
2014     3 Forma Prima Justýna Stoszková Mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 29.11.2015
2014     3 Forma Prima Romana Prčíková Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 2.11.2014
2014 1     Boje pod 13 let Romana Prčíková Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 2.11.2014
2014 1     Boje 6.-5. kyu Juraj Král Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 2.11.2014
2014   2   Forma Prima Romana Prčíková Letní turnaj MSK ČR, Letovice 5.7.2014
2014 1     Boje pod 16 let Romana Prčíková Letní turnaj MSK ČR, Letovice 5.7.2014
2014 1     Boje pod 16 let Romana Prčíková Jarní turnaj MSK ČR, Hanušovice 15.-16.3.2014
2014     3 Boje 10.-9. kyu Andrea Paličková Zimní turnaj MSK ČR, Praha 25.-26.1.2014
2014     3 Boje 10.-9. kyu Adam Madzia Zimní turnaj MSK ČR, Praha 25.-26.1.2014
2013     3 Boje 8.-7. kyu Rostislav Palička Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 10.11.2013
2013     3 Boje 10.-9. kyu Rostislav Tekeli Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 10.11.2013
2013     3 Kumite muži + 84 kg Tomáš Braun Shotocan Cup 2013 Vamberk 5.10.2013
2011 1     Boje 8.-7. kyu Kristýna Plačková Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 22.-23.10.2012
2011     3 Boje 10.-9. kyu Přemysl Mokroš Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 22.-23.10.2013
2011     3 Boje 10.-9. kyu Přemysl Mokroš Mezinárodní mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 26.-27.11.2011
2011     3 Boje 6.-5. kyu Roman Vantuch Podzimní turnaj MSK ČR, Hanušovice 22.-23.10.2011
2010 1     Boje 10.-9. kyu Filip Ferenc Jarní turnaj MSK ČR, Zábřeh 31.1.-1.2.2009
2010 1     Boje 8.-7. kyu Filip Ferenc Mezinárodní mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 27.-28.11.2010
2010 1     Boje 8.-7. kyu Ladislav Bradáč Jarní turnaj MSK ČR, Zábřeh 31.1.-1.2.2009
2010   2   Forma Secunda Ladislav Bradáč Jarní turnaj MSK ČR, Zábřeh 31.1.-1.2.2009
2010   2   Boje – absolutní Lukáš Muladi Easter Cup ČR, Praha 10.4.2010
2010   2   Boje 2.-1. kyu Lukáš Muladi Jarní turnaj MSK ČR, Zábřeh 31.1.-1.2.2009
2010     3 Boje pod 16 let Martin Ostárek Mezinárodní mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 27.-28.11.2010
2010     3 Boje – absolutní Petr Muladi Easter Cup ČR, Praha 10.4.2010
2010 1     Boje 2.-1. kyu Petr Muladi Jarní turnaj MSK ČR, Zábřeh 31.1.-1.2.2009
2010   2   Boje – absolutní Petr Muladi Mezinárodní mistrovství MSKA-CZ ČR, Praha 27.-28.11.2010
2010     3 Forma Quinta Tomáš Braun Podzimní turnaj MSK ČR, Praha 23.-24.10.2010
2010     3 Boje 2.-1. kyu Tomáš Braun Zimní turnaj MSK ČR, Praha 31.1.-1.2.2009
2010     3 Forma Quinta Tomáš Braun Zimní turnaj MSK ČR, Praha 29.-30.1.2011
2009 1     Boje pod 16 let Filip Ferenc Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 4./7. 2009
2009   2   Boje pod 16 let Filip Ferenc Mezinárodní mistrovství MSKA-CZ ČR, Chotěboř 28.-29.11.2009
2009     3 Boje pod 16 let Filip Ferenc Podzimní turnaj MSK ČR, Praha 24.-25.10.2009
2009     3 Boje pod 13 let Jan Dúbrava Jarní turnaj MSK ČR, Zábřeh 14.-15.3.2009
2009 1     Boje pod 16 let Ladislav Bradáč Jarní turnaj MSK ČR, Zábřeh 14.-15.3.2009
2009   2   Boje 8.-7. kyu Ladislav Bradáč Mezinárodní mistrovství MSKA-CZ ČR, Chotěboř 28.-29.11.2009
2009 1     Boje pod 16 let Ladislav Bradáč Podzimní turnaj MSK ČR, Praha 24.-25.10.2009
2009   2   Boje pod 16 let Libor Laník Podzimní turnaj MSK ČR, Praha 24.-25.10.2009
2009     3 Forma Quinta Lukáš Muladi Jarní turnaj MSK ČR, Zábřeh 14.-15.3.2009
2009   2   Boje 2.-1. kyu Lukáš Muladi Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 27./6.-4./7. 2009
2009   2   Boje absolutní Lukáš Muladi Podzimní turnaj MSK ČR, Praha 24.-25.10.2009
2009   2   Boje 8.-7. kyu Michal Dúbrava Podzimní turnaj MSK ČR, Praha 24.-25.10.2009
2009   2   Boje pod 16 let Petr Kolář Jarní turnaj MSK ČR, Zábřeh 14.-15.3.2009
2009     3 Forma Prima Petr Kolář Podzimní turnaj MSK ČR, Praha 24.-25.10.2009
2009     3 Boje absolutní Petr Muladi Jarní turnaj MSK ČR, Zábřeh 14.-15.3.2009
2009 1     Boje 2.-1. kyu Petr Muladi Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 27./6.-4./7. 2009
2009 1     Forma Prima Šimon Stoszek Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 27./6.-4./7. 2009
2009   2   Forma Prima Šimon Stoszek Podzimní turnaj MSK ČR, Praha 24.-25.10.2009
2009   2   Boje – absolutní Tomáš Braun Zimní turnaj MSK ČR, Praha 31.1.-1.2.2009
2008     3 Boje – absolutní Ivana Nevludová Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 8.7.2008
2008 1     Boje pod 16 let Ladislav Bradáč Mezinárodní mistrovství MSKA-CZ ČR, Chotěboř 29.-30.11.2008
2008   2   Forma Quinta Lukáš Muladi Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 5.7.2008
2008     3 Forma Quinta Lukáš Muladi Podzimní turnaj MSK ČR, Zábřeh 25.-26.10.2008
2008   2   Boje 8.-7. kyu Michal Dúbrava Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 12.7.2008
2008     3 Forma Secunda Michal Dúbrava Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 7.7.2008
2008 1     Boje 8.-7. kyu Michal Dúbrava Mezinárodní mistrovství MSKA-CZ ČR, Chotěboř 29.-30.11.2008
2008 1     Forma Secunda Michal Dúbrava Podzimní turnaj MSK ČR, Zábřeh 25.-26.10.2009
2008 1     Boje – absolutní Petr Muladi Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 9.7.2008
2008 1     Boje – absolutní Petr Muladi Mezinárodní mistrovství MSKA-CZ ČR, Chotěboř 29.-30.11.2008
2008   2   Boje 6.-5. kyu Roman Vantuch Zimní turnaj MSK ČR, Zábřeh 26.-27.1.2009
2008 1     Forma Quarta Tomáš Braun Adria Cup Chorvatsko, Mali Lošinj 1., 3. 10.2008
2008   2   Forma Quarta Tomáš Braun Jarní turnaj MSK ČR, Praha 8.-9.3.2008
2008     3 Boje 4.-3. kyu Tomáš Braun Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 10.7.2008
2008   2   Forma Quarta Tomáš Braun Zimní turnaj MSK ČR, Zábřeh 26.-27.1.2008
2007   2   Boje 6.-5. kyu Dáša Mužná Zimní turnaj MSK ČR, Brno 20.-21.1.2010
2007 1     Boje 4.-3. kyu Lukáš Muladi Jarní turnaj MSK ČR, Brno 17.-18.3.2009
2007     3 Forma Quarta Lukáš Muladi Jarní turnaj MSK ČR, Brno 17.-18.3.2007
2007 1     Forma Quarta Lukáš Muladi Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 4., 7. 7. 2007
2007   2   Boje 4.-3. kyu Lukáš Muladi Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 4., 7. 7. 2009
2007     3 Boje – absolutní Lukáš Muladi Podzimní turnaj MSK ČR, Šumperk 20.-21.10.2008
2007   2   Top 10 – boje muži Lukáš Muladi Top 10 MSKA-CZ ČR Celoroční liga
2007     3 Top 10 – absolutní Lukáš Muladi Top 10 MSKA-CZ ČR Celoroční liga
2007     3 Top 10 – forma Lukáš Muladi Top 10 MSKA-CZ ČR Celoroční liga
2007 1     Forma Quarta Lukáš Muladi Zimní turnaj MSK ČR, Brno 20.-21.1.2007
2007   2   Boje 4.-3. kyu Lukáš Muladi Zimní turnaj MSK ČR, Brno 20.-21.1.2009
2007 1     Boje 4.-3. kyu Petr Muladi Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 4., 7. 7. 2008
2007   2   Boje – absolutní Petr Muladi Podzimní turnaj MSK ČR, Šumperk 20.-21.10.2007
2007     3 Boje 8.-7. kyu Roman Vantuch Jarní turnaj MSK ČR, Brno 17.-18.3.2011
2007     3 Forma Secunda Roman Vantuch Zimní turnaj MSK ČR, Brno 20.-21.1.2008
2007     3 Kumite muži -80 kg Tomas Bocek České akademické hry Czech Republic 29.4.2007
2007 1     Kumite senioři -80 kg (WKF) Tomas Bocek World Karate Championship for clubs Caorle, Itálie 20.5.2007
2007 1     Boje – 80 kg senioři Tomáš Boček 5th World Karate Championship for clubs Itálie, Caorle 20.5.2007
2007 1     Forma Quinta Tomáš Boček Mezinárodní mistrovství MSKA-CZ ČR, Chotěboř 10.-11.11.2007
2007   2   Boje – absolutní Tomáš Boček Mezinárodní mistrovství MSKA-CZ ČR, Chotěboř 10.-11.11.2008
2007   2   Boje 4.-3. kyu Tomáš Braun Jarní turnaj MSK ČR, Brno 17.-18.3.2010
2007   2   Boje 4.-3. kyu Tomáš Braun Mezinárodní mistrovství MSKA-CZ ČR, Chotěboř 10.-11.11.2009
2007     3 Forma Tertia Tomáš Nenička Jarní turnaj MSK ČR, Brno 17.-18.3.2008
2007 1     Tým Tym Tym World Karate Championship for clubs Caorle, Itálie 20.5.2007
2006     3 Boje – absolutní Jiří Ruibar Jarní turnaj MSK ČR, Brno 18.-19.3.2008
2006   2   Forma Quarta Lukáš Muladi Jarní turnaj MSK ČR, Brno 18.-19.3.2006
2006   2   Boje 4.-3. kyu Lukáš Muladi Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 12.7.2006
2006 1     Forma Quarta Lukáš Muladi Mezinárodní mistrovství MSKA-CZ ČR, Chotěboř 2.-3.12.2007
2006 1     Forma Quarta Lukáš Muladi Podzimní turnaj MSK ČR, Šumperk 21.-22.10.2006
2006   2   Boje 4.-3. kyu Lukáš Muladi Podzimní turnaj MSK ČR, Šumperk 21.-22.10.2008
2006     3 Top 10 – absolutní Lukáš Muladi Top 10 MSKA-CZ ČR Celoroční liga
2006 1     Boje 4.-3. kyu Lukáš Muladi Zimní turnaj MSK ČR, Brno 21.-22.1.2009
2006   2   Forma Quarta Lukáš Muladi Zimní turnaj MSK ČR, Brno 21.-22.1.2006
2006 1     Boje 4.-3. kyu Monika Zezulková Adria Cup Chorvatsko, Mali Lošinj 29.9.2006
2006 1     Boje – absolutní Monika Zezulková Mezinárodní mistrovství MSKA-CZ ČR, Chotěboř 2.-3.12.2010
2006 1     Boje 4.-3. kyu Petr Muladi Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 11.7.2006
2006   2   Boje 4.-3. kyu Petr Muladi Mezinárodní mistrovství MSKA-CZ ČR, Chotěboř 2.-3.12.2011
2006     3 Forma Quarta Petr Muladi Mezinárodní mistrovství MSKA-CZ ČR, Chotěboř 2.-3.12.2008
2006 1     Boje 4.-3. kyu Petr Muladi Podzimní turnaj MSK ČR, Šumperk 21.-22.10.2007
2006     3 Boje 4.-3. kyu Radim Kusák Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 13.7.2006
2006   2   Boje 8.-7. kyu Roman Vantuch Podzimní turnaj MSK ČR, Šumperk 21.-22.10.2009
2006     3 Kumite muži 80 kg Tomas Bocek 1st European open karate championship Jesolo, Itálie 16.-17./12.2006
2006   2   Boje týmů Tomáš Boček Adria  Open Cup Chorvatsko, Mali Lošinj 30.9.2006
2006 1     Forma Quinta Tomáš Boček Adria Cup Chorvatsko, Mali Lošinj 28.9.2006
2006 1     Boje – absolutní Tomáš Boček Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 10.7.2006
2006 1     Forma Quinta Tomáš Boček Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 9.7.2006
2006 1     Forma Set Tomáš Boček Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 8.7.2006
2006 1     Boje – absolutní Tomáš Boček Mezinárodní mistrovství MSKA-CZ ČR, Chotěboř 2.-3.12.2009
2006 1     Boje – Open Tomáš Boček Mezinárodní mistrovství MSKA-CZ ČR, Chotěboř 2.-3.12.2009
2006 1     Forma Quinta Tomáš Boček Mezinárodní mistrovství MSKA-CZ ČR, Chotěboř 2.-3.12.2006
2006   2   Forma Tertia Tomáš Braun Zimní turnaj MSK ČR, Brno 21.-22.1.2007
2006   2   Boje 6.-5. kyu Tomáš Kačmarčík Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 14.7.2006
2006 1     Boje 6.-5. kyu Tomáš Nenička Jarní turnaj MSK ČR, Brno 18.-19.3.2009
2006     3 Forma Tertia Tomáš Nenička Jarní turnaj MSK ČR, Brno 18.-19.3.2007
2006   2   Boje 6.-5. kyu Veronika Musilová Mezinárodní mistrovství MSKA-CZ ČR, Chotěboř 2.-3.12.2012
2006   2   Boje – absolutní Veronika Musilová Zimní turnaj MSK ČR, Brno 21.-22.1.2008
2005   2   Boje – absolutní Jiří Ruibar Jarní turnaj MSK ČR, Chotěboř 23.-24.4.2006
2005   2   Boje – Open Jiří Ruibar Jarní turnaj MSK ČR, Chotěboř 23.-24.4.2009
2005   2   Boje 6.-5. kyu Lukáš Muladi Jarní turnaj MSK ČR, Chotěboř 23.-24.4.2007
2005     3 Forma Tertia Lukáš Muladi Jarní turnaj MSK ČR, Chotěboř 23.-24.4.2005
2005 1     Forma Quarta Lukáš Muladi Moravia Cup ČR, Brno 3.-4.12.2006
2005 1     Forma Tertia Lukáš Muladi Podzimní turnaj MSK ČR, Šumperk 24.10.2005
2005   2   Boje 6.-5. kyu Lukáš Muladi Podzimní turnaj MSK ČR, Šumperk 28.10.2005
2005     3 Forma Tertia Lukáš Muladi Zimní turnaj MSK ČR, Choceň 23.1.2005
2005   2   Boje 4.-3. kyu Petr Muladi Moravia Cup ČR, Brno 3.-4.12.2008
2005 1     Boje 6.-5. kyu Petr Muladi Podzimní turnaj MSK ČR, Šumperk 27.10.2005
2005     3 Forma Tertia Petr Muladi Podzimní turnaj MSK ČR, Šumperk 25.10.2005
2005   2   Forma Tertia Radana Bočková Easter Cup ČR, Praha 5.4.2005
2005 1     Forma Tertia Radim Kusák Easter Cup ČR, Praha 4.4.2005
2005     3 Boje 6.-5. kyu Radim Kusák Jarní turnaj MSK ČR, Chotěboř 23.-24.4.2008
2005   2   Kumite muži -80 kg Tomas Bocek Euro Cup 2005 Padova, Itálie 11.6.2005
2005 1     Boje – absolutní Tomáš Boček Adria Cup Chorvatsko, Mali Lošinj 1.10.2005
2005 1     Forma Quinta Tomáš Boček Adria Cup Chorvatsko, Mali Lošinj 1.10.2005
2005 1     Forma Set Tomáš Boček Adria Cup Chorvatsko, Mali Lošinj 1.10.2005
2005   2   Boje – absolutní Tomáš Boček Easter Cup ČR, Praha 6.4.2005
2005   2   Forma Quinta Tomáš Boček Easter Cup ČR, Praha 3.4.2005
2005   2   Forma Set Tomáš Boček Easter Cup ČR, Praha 2.4.2005
2005   2   Boje -80 kg Tomáš Boček Euro Cup Itálie, Este (PD) 11.-12.6.2005
2005 1     Forma Quinta Tomáš Boček Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 9.7.2005
2005 1     Forma Set Tomáš Boček Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 9.7.2005
2005     3 Boje – absolutní Tomáš Boček Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 9.7.2005
2005     3 Forma Quinta Tomáš Boček Moravia Cup ČR, Brno 3.-4.12.2005
2005 1     Forma Quinta Tomáš Boček Podzimní turnaj MSK ČR, Šumperk 23.10.2005
2005   2   Boje – absolutní Tomáš Boček Podzimní turnaj MSK ČR, Šumperk 26.10.2005
2005 1     Forma Tertia Tomáš Braun Moravia Cup ČR, Brno 3.-4.12.2007
2005     3 Boje 8.-7. kyu Tomáš Nenička Zimní turnaj MSK ČR, Choceň 24.1.2005
2005 1     Boje 10.-7. kyu Veronika Musilová Jarní turnaj MSK ČR, Chotěboř 23.-24.4.2010
2005   2   Boje 6.-5. kyu Veronika Musilová Moravia Cup ČR, Brno 3.-4.12.2009
2005     3 Boje 8.-7. kyu Zuzana Jagrová Podzimní turnaj MSK ČR, Šumperk 29.10.2005
2005     3 Boje pod 16 let Zuzana Jagrová Zimní turnaj MSK ČR, Choceň 25.1.2005
2004   2   kumite -80kg Tomáš Bocek Wakizashi cup Rychnov nad Kněžnou 11.9.2004
2004   2   kumite tým Tomáš Bocek Wakizashi cup Rychnov nad Kněžnou 11.9.2004
2003 1     Boje – absolutní Ivana Nevludová Adria Cup Chorvatsko, Mali Lošinj 4.10.2003
2003 1     Forma Set Ivana Nevludová Adria Cup Chorvatsko, Mali Lošinj 4.10.2003
2003   2   Boj -55 Kg Ivana Nevludová European Karate Champion Cup Itálie, Rovigo 13.-14.6.2003
2003 1     Boje 6.-5. kyu Iveta Dragonová Adria Cup Chorvatsko, Mali Lošinj 4.10.2003
2003 2     Forma Quarta Jiří Ruibar Adria Cup Chorvatsko, Mali Lošinj 4.10.2003
2003   2   Boje 4.-3. kyu Jiří Ruibar Adria Cup Chorvatsko, Mali Lošinj 4.10.2003
2003   2   Boje 4.-3. kyu Monika Zezulková Adria Cup Chorvatsko, Mali Lošinj 4.10.2003
2003 1     Forma Quarta Tomáš Boček Adria Cup Chorvatsko, Mali Lošinj 4.10.2003
2003   2   Boje 6.-3. kyu Tomáš Boček Adria Cup Chorvatsko, Mali Lošinj 4.10.2003
2002   2   Forma Secunda Iveta Dragonová Pardubice Cup ČR, Pardubice 15.-16.6.2002
2002     3 Boje 10.- -7. kyu Iveta Dragonová Pardubice Cup ČR, Pardubice 15.-16.6.2002
2002 1     Boje 4.-3. kyu Jiří Ruibar Pardubice Cup ČR, Pardubice 15.-16.6.2002
2002 1     Boje – absolutní Jiří Ruibar Pardubice Cup ČR, Pardubice 15.-16.6.2002
2002   2   Forma Quarta Jiří Ruibar Pardubice Cup ČR, Pardubice 15.-16.6.2002
2002 1     Boje 10.- -7. kyu Martina Špetíková Pardubice Cup ČR, Pardubice 15.-16.6.2002
2002   2   Forma Prima Martina Špetíková Pardubice Cup ČR, Pardubice 15.-16.6.2002
2002 1     Boje pod 16 let Michal Žídek Pardubice Cup ČR, Pardubice 15.-16.6.2002
2002     3 Top 10 – forma Tomáš Boček Top 10 MSKA-CZ ČR Celoroční liga
2002       Top 10 – absolutní Tomáš Boček Top 10 MSKA-CZ ČR Celoroční liga
2001   2   Boj – absolutní Ivana Nevludová Easter Cup Německo, Berlín 20.4.2001
2001 1     Boj 7.-8. kyu Iveta Dragonová Pardubice Cup ČR, Pardubice 9.-10.6.2001
2001   2   Boj 7.-8. kyu Michal Žídek Pardubice Cup ČR, Pardubice 9.-10.6.2001
2000     3 Boj – absolutní Ivana Nevludová Moravia Cup ČR, Zábřeh na Moravě 9.-10.12.2000
2000     3 Top 10 – boje ženy Iveta Dragonová Top 10 MSKA-CZ ČR Celoroční liga
2000 1     Boj 4-3. kyu Ivo Mach Moravia Cup ČR, Zábřeh na Moravě 9.-10.12.2000
2000     3 Top 10 – absolutní Jiří Plaček Top 10 MSKA-CZ ČR Celoroční liga
2000     3 Boj – absolutní (tým ČR) Milada Geryková M.S.K.A.I. Inter Cup Německo, Gross-Gerau 28.5.2000
2000     3 Boj absolutní Monika Zezulková Eurocup Chorvatsko, Mali Lošinj 7.10.2000
2000     3 Forma Quinta Monika Zezulková Moravia Cup ČR, Zábřeh na Moravě 9.-10.12.2000
2000   2   Top 10 – oddíly MSK Krmelín Top 10 MSKA-CZ ČR Celoroční liga
2000   2   Top 10 – boje ženy Veronika Hušková Top 10 MSKA-CZ ČR Celoroční liga
1997 1     Boj absolutní (tým ČR) Miroslav Bohušík Euroyouth Cup Německo, Gross-Gerau 25.5.1997
1996   2   Boj 6-5. kyu Ivana Nevludová Easter Cup ČR, Praha 1.6.1996
1996 1     Top 10 – oddíly Krmelín Top 10 MSKA-CZ ČR Celoroční liga
1996 1     kata Miroslav Zezulka Easter Cup ČR, Praha 1.6.1996
1996   2   Boj – absolutní Miroslav Zezulka Easter Cup ČR, Praha 1.6.1996
1996     3 Boj 6. kyu Petr Baďura Easter Cup ČR, Praha 1.6.1996
1996     3 Boj – absolutní Věra Kumalová Easter Cup ČR, Praha 1.6.1996
1996     3 Boj – absolutní Věra Kumalová Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 3.7.1996
1996 1     kata set Miroslav Zezulka Easter Cup ČR, Praha 1.6.1996
1995 1     Top 10 – oddíly Krmelín Top 10 MSKA-CZ ČR Celoroční liga
1995     3 Boj – absolutní Miroslav Zezulka Prague Cup ČR, Praha 10.6.1995
1995   2   Boj – absolutní Věra Kumalová Easter Cup ČR, Praha 10.6.1995
1995     3 Boj – absolutní Věra Kumalová Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 6.7.1995
1994 1     Boj -70 kg Karel Kubela Adria Cup Slovinsko , Celje 25.9.1994
1994   2   Boj – 80 kg Karel Kubela Deutschland Cup Německo, Darmstadt 27.11.1994
1994 1     Top 10 – oddíly Krmelín Top 10 MSKA-CZ ČR Celoroční liga
1994   2   Boj – absolutní Miroslav Zezulka Adria Cup Slovinsko , Celje 25.9.1994
1994     3 Boj – 65 kg Miroslav Zezulka Deutschland Cup Německo, Darmstadt 27.11.1994
1994 1     Kata Miroslav Zezulka Easter Cup ČR, Praha 29.5.1994
1994 1     Kata Miroslav Zezulka Jarní turnaj MSK ČR, Boskovice 10.4.1994
1994 1     Boje – absolutní Miroslav Zezulka Jarní turnaj MSK ČR, Boskovice 10.4.1994
1994     3 Boj – absolutní Miroslav Zezulka Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 9.7.1994
1994 1     Boj absolutní Věra Kumalová Easter Cup ČR, Praha 29.5.1994
1994   2   Boj – absolutní Věra Kumalová Mezinárodní Letní škola MSK ČR, Letovice 9.7.1994
1994   2   Boj – absolutní Miroslav Zezulka Celeia International Cup Slovinsko , Celje 25.9.1994
1993   2   Kata Marek Vijačka Winter tournament MSK ČR, Svitavy 24.1.1993
1993 1     Boj – absolutní Miroslav Zezulka Sparing tournament MSK ČR, Svitavy 12.4.1993
1993 1     Boj – absolutní Miroslav Zezulka Winter tournament MSK ČR, Svitavy 24.1.1993
1993     3 Kata Věra Kumalová Winter tournament MSK ČR, Svitavy 24.1.1993
1993     3 Boje – absolutní Věra Kumalová Zimní turnaj MSK ČR, Svitavy 24.1.1993
1992     3 Boj – absolutní (tým ČR) Miroslav Zezulka International Friendships Tournament Slovinsko, Celje 3.10.1992
1992     3 Kata Věra Kumalová Vánoční turnaj MSK ČR, Svitavy 12.12.1992