Nejbližší akce: Den bojových her a JS


Nejbližší akcí je “Den bojových her – BH” (březen 2018).
Další akcí pak bude “Jarní soustředění EMESKAI – JS” (duben 2018).

Den bojových her (BH) je určen všem našim členům, především pak těm ze sportovní přípravky. Je to jediná republiková akce v roce pro členy sportovní přípravky a proto velmi doporučujeme se ji účastnit kvůli motivaci. Trvá pouze jeden den a to sobotu 17. března 2018 v Zábřehu na Moravě.
Aktivně se mohou účastnit i rodiče (ať se pár hodin jenom nekoukají na děti).
Podrobný rozpis akce dáme dětem na tréninku v tištené podobě ve středu 7. února 2018, pak jsou prázdniny pro okres Frýdek-Místek a tréninky nejsou. Informační rozpis je také k dispozici v sekci Pro členy.
Přihlásit se a zaplatit přihlášku na BH je potřeba do středy 28. února 2018 nebo nejpozději do pondělí 5. března 2018.

Jarní soustředění (JS) je určeno pro členy, kteří již mají nějaký stupeň pásu. Akce trvá 4 dny (2 víkendy) a proběhne v Hanušovicích na Šumpersku ve dnech 13.-14. a 20.-21. ledna 2018.
Přihlásit se a zaplatit přihlášku je potřeba do pondělí 2. dubna 2018 nebo do středy 4. dubna 2018 nejpozději.
Podrobný rozpis akce je k dispozici v sekci Pro členy.

 

Na sportovní akci musejí mít účastníci platnou zdravotní prohlídku od sportovního lékaře. Stačí ta nejjednodušší (nejlevnější), ale musí být. Vyžaduje to zákon a týká se všeho sportu i třeba házené nebo ping-pongu… Registrační kartu zdravotních prohlídek, kterou má lékař potvrdit, dostanou děti na tréninku nebo si ji můžete stáhnout a vytisknout zde. Pokud by lékař nechtěl potvrdit naší registrační kartu, klidně to může být na jeho jakémkoliv dokladu.
Prohlídka platí jeden rok (12 měsíců) a proplácejí to zdravotní pojišťovny (předem se informujte u své pojišťovny, jaké náležitosti musí mít účtenka od lékaře).

Kalendář akcí EMESKAI na celý rok 2018 si můžete stáhnout v pdf zde: Kalendář akcí – 2018