Kalendář akcí


Atuální kalendář akcí na celý rok 2017.

Zde si jej můžete stáhnout v PDF formátu: Kalendář akcí 2017, němž uvidíte navíc, které učební programy se daný víkend učí, kdy je turnaj apod. 

Pro jednodušší poznamenání akcí jsme pro vás připravili stránku s QR kódy. Stačí je pouze mobilem “vyfotit” (pomocí zdarma stažitelné aplikace) čtečkou QR kódu a mobil vám nabídne uložení akce (název, místo a data) do vašeho kalendáře v mobilu. A už na akci nezapomenete :-). Více informací o QR kódech, čtečkách QR atd. máte níže pod tabulkou.

 Zimní škola, Hanušovice 
 14.-15. ledna 2017
Zimní škola, Hanušovice 
21.-22. ledna 2017
Jarní škola, Hanušovice
4.-5. března 2017
Jarní škola, Hanušovice
11.-12. března 2017
 Bojové hry, Zábřeh na Mor.
 1. dubna 2017
Mezinár. Easter seminář,
Německo 17.-22. dubna 2017
 Speciální mítink, Vysoké Mýto
 13.-14. května 2017
 Úvodní škola, Hanušovice
 27.-28. května 2017
 Mezinár. Letní škola, 
 Letovice 1.-8. července 2017
Tréninkový mítink/ FS, neupřesněno
 12.-13. srpna 2017
Mezinárodní Adria seminář, Chorvatsko 24. září -1. října 2017  Podzimní škola, Hanušovice 
21.-22. října 2017
 Podzimní škola, Hanušovice 
 28.-29. října 2017
Úvodní škola, Praha
11.-12. listopadu 2017
Hry bojové, Praha
11.-12. listopadu 2017
Mistrovství republiky MSKA-CZ, Praha
25.-26. listopadu 2017

 

QR kód

QR KÓD je směsicí černobílých čtverečků připomínající nevzhledně rozsypaný čaj s ohromujícím využitím. QR kód dokáže spojit svět reálný se světem virtuálním prostřednictvím mobilního telefonu. QR kódy se používají k rychlému, efektivnímu přenosu libovolné informace do mobilního zařízení, telefonu či tabletu.

Zkratka QR pochází z anglického „quick response“, což v doslovném překladu znamená „rychlá odpověď“. A to tato odpověď opravdu je. Informace schované v QR kódu získáte tak, že jej “vyfotíte” speciální aplikací – čtečkou QR kódu (zdarma stažitelné do mobilních telefonů, tabletů apod.) a tato aplikace sama rozpozná co je v kódu uloženo a pak provede požadovanou akci – např. zobrazí webovou stránku, přidá datum akce s popiskem do kalendáře, přidá kontakt do adresáře, pošle SMS atd. 
QR kód umí pracovat také s určitým zkreslením a kompenzuje ztrátu části dat, což umožňuje umístění i na popředí trička a jiných reklamních předmětů. V budoucnu se bude využití QR kódů dále rozšiřovat a bude ohraničeno pouze lidskou kreativností. Vlastní QR kód si můžete vytvořit zdarma přes QR generátor a volně ho využívat pro zábavu i pracovně komerční účely. V případě, že Vám někdo předloží vizitku s QR kódem, Vám stačí ji přes QR čtečku vyfotit a rázem máte kontakt uložen ve Vašem přístroji.

QR ČTEČKA (QR CODE READER) je ve své podstatě program ve Vašem mobilu, který scanuje QR kód prostřednictvím fotoaparátu ve Vašem mobilním přístroji a zajišťuje, že informace obsažena v kódu bude QR čtečkou rozkódována a zobrazena. QR čteček je na internetu k dostání více, nicméně qr čtečka Seznam je v češtině.

QR GENERÁTOR je aplikace, která Vám vytvoří QR kód z Vámi vybraného textu, telefonního čísla, či url adresy. Díky QR generátoru si může každý vytvořit svůj QR kód, který může libovolně používat na svých stránkách nebo ho vkládat k tištěnému textu. QR kód z QR generátoru může mít několik velikostí, čím větší, tím více dat se v něm může deformovat (zakrýt) a QR kód stejně půjde načíst.